O nas

Od wielu lat skupujemy złom stalowy, złom żeliwny, metale kolorowe, makulaturę oraz zużyte akumulatory ołowiowe z elektrolitem, które później poddajemy recyklingowi. Prowadzimy także skup folii oraz skup puszek. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie surowców wtórnych dla klientów z pobliskiego Sochaczewa oraz innychokolicznych miast tj. Żyrardów, Rybno, Iłów, Łowicz, Teresin, Wyszogród, Płońsk.

Dysponujemy kompletem niezbędnych pozwoleń zarówno w zakresie odbioru, jak ipóźniejszego transportu odpadów. Rozległe doświadczenie w branży, jak również współpraca z większością zakładów metali stalowych, kolorowych i żeliwnych w Polsce pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie i regularnie poszerzać ofertę naszego skupu.

Misja naszej firmy

Nasza działalność ma nie tylko wymiar zarobkowy, ale i społeczny. Z naszą pomocą wzrasta powszechna świadomość ekologiczna i znikają kolejne nielegalne wysypiska śmieci. W nadchodzących latach chcemy poszerzać zakres skupowanych surowców wtórnych o nowe rodzaje odpadów, aby jeszcze skuteczniej działać na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Dążymy również do tego, aby stać się jednym z głównych graczy w swojej branży na rynku polskim.Oddając surowce wtórne do naszego skupu, chronisz środowisko!


 Skup złomu i makulatury przyjazny środowisku!