Skup złomu Młodzieszyn – o nas

Nasza firma od lat zajmuje się skupem złomu stalowego i żeliwa, metali kolorowych, zużytych akumulatorów oraz makulatury.

Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia konieczne do odbioru i transportu odpadów. Stanowimy jedną z wiodących firm na lokalnym rynku surowców wtórnych. Podstawową działalnością naszej firmy jest skup złomu i metali kolorowych. Doświadczenie w branży surowców wtórnych oraz współpraca z większością polskich zakładów metali stalowych i kolorowych sprawiają, że nasze usługi świadczymy kompleksowo i rzetelnie.

Zajmując się odpadami, przyczyniamy się do likwidowania dzikich wysypisk śmieci i do podnoszenia świadomości ekologicznej społeczeństwa. Prowadzimy skup i sprzedaż makulatury – falistej, kartonu sztywnego, szarego papieru oraz makulatury mieszanej. Usługi w zakresie skupu makulatury świadczymy dla wszystkich podmiotów gospodarczych w kraju. Zajmujemy się także recyklingiem złomu akumulatorowego. Skupujemy zużyte akumulatory ołowiowe z elektrolitem.

Misją naszej firmy jest stały rozwój, rozszerzanie oferty skupu i sprzedaży o nowe odpady. Konsekwentnie zwiększamy swój udziału w rynku skupu i sprzedaży odpadów stalowych i kolorowych w Polsce. Zapraszamy klientów z Łowicza, Żyrardowa i Sochaczewa do naszego skupu złomu żeliwnego i akumulatorów.


 Skup złomu i makulatury przyjazny środowisku!